Choď na obsah Choď na menu

Vraťte se mezi nejlepší čtyři!

2. 4. 2024

Villarreal se vrací domů na vítězné sérii, zatímco Atlético Madrid se snaží řešit svou nedávnou špatnou formu venku. Po 90 minutách urputné bitvy porazilo Atlético Madrid ve venkovním utkání Villarreal 2:1.

V tomto zápase fanoušci opět viděli návrat Griezmanna fotbalové dresy a první gól Atlética Madrid přišel velmi rychle. Riquelme rozehrál rohový kop, Witsel se rozjel a hlavičkoval přímo do slepého rohu. Brankář domácích ani obránce nereagovali. Ve druhém poločase vyrovnal Sørloth nízkou střelou kolem branky Jana Oblaka.

Napětí zůstalo napjaté až do 87. minuty, kdy Saúl Ñíguez vstřelil svůj první gól v sezóně levou nohou, pouhé tři minuty poté, co se objevil na hřišti v Atlético Madrid dresy. Gól to byl pro Sheets k nezaplacení, což je vyneslo zpět do první čtyřky. Jakmile Atletico Madrid získá zpět svou odvahu, jejich konkurence s Athletic Bilbao bude ještě intenzivnější.