Choď na obsah Choď na menu

Kane má po vyřazení z Ligy mistrů slzy v očích

10. 5. 2024

Přestože Harry Kane od roku 2010 nastřílel úžasných 402 gólů a dostal se do čtyř finále, jeho prokletí nezískání mistrovského titulu pokračuje, což se pro fanoušky stalo „klikou“, aby si Kanea dobírali. Kane po vyřazení stál na Bernabeu se slzami v očích.

Bayern jednou ukázal naději pro fanoušky, ale Kane s číslem 9 fotbalové dresy byl v 85. minutě vystřídán kvůli zranění zad a propásl klíčový okamžik zápasu. Bayern v té době vedl 1:0, ale věci se brzy změnily. Neuerova chyba dala Joseluovi šanci na vyrovnání a o tři minuty později skóroval znovu.

Kane mohl jen tupě přihlížet, jak jeho soupeři slaví vítězství – i když v této sezóně překonal svůj osobní rekord, když přispěl 44 góly a 11 asistencemi, čímž překonal několik rekordů Bundesligy. S tak působivými výsledky zahájí Kane další sezónu bez šampionátu. Opravdu je tohle Kaneův osud? Byla vydána nová sezóna FC Bayern Mnichov dresy, velmi oslnivá červená barva. Fanoušci věří, že Kane po nošení takového fotbalové dresy v nové sezóně něco získá!