Choď na obsah Choď na menu

Messi si zapomněl vzít střelecké boty

21. 6. 2024

Zatímco Evropský pohár byl v plném proudu, Americký pohár také zahájil úvodní zápas, Argentina vs. Kanada. Brankami Alvareze a Lautara dosáhl obhájce titulu vítězství 2:0!

Pod přísnou obranou kanadského celku si ve 49. minutě našla příležitost Argentina. Alvarez v dresu č. 9 fotbalové dresy střílel pozorně, což byl jeho první gól na Americkém poháru. Po vstřelení branky ale neslavil, ani si neuvědomil, že prolomil 524denní gólové sucho. Okamžitě běžel zkontrolovat zranění McAllistera, který mu asistoval.

A Lautaro také prolomil svou ostudu, že 2 roky neskóroval v oficiálním zápase národního týmu. Asistoval mu kapitán Messi. Zdálo se, že Messi v dresu č. 10 dres Argentina reprezentace si v tomto zápase zapomněl obout střelecké boty a promarnil dvě dobré příležitosti během pouhých 15 minut. To je velmi vzácné a sám Messi v tom byl velmi bezmocný. Naštěstí na poslední chvíli Messi dovršil své sebevykoupení a poslal velmi pronikavou asistenci na Lautara.